Komplet dhome gjumi me mobilje dhome krevati

Përshkrim i shkurtër:

Transformoni pamjen e dhomës tuaj të gjumit me elegancën bashkëkohore të këtij kompleti 5-copëshe dy dhoma gjumi.Duke përfshirë dy krevate, një pasqyrë, një komodinë, një gjoks dhe një komodinë, ky grup sjell minimalizëm në ambientin tuaj ekzistues të dhomës së gjumit.Finitura me shkëlqim shton sofistikimin, ndërsa konstruksioni prej druri siguron qëndrueshmëri.Seti i dhomave të dyfishta është zgjedhja ideale për ata që kanë dy vajza apo djem të bukur.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Transformoni pamjen e dhomës tuaj të gjumit me elegancën bashkëkohore të këtij kompleti 5-copëshe dy dhoma gjumi.Duke përfshirë dy krevate, një pasqyrë, një komodinë, një gjoks dhe një komodinë, ky grup sjell minimalizëm në ambientin tuaj ekzistues të dhomës së gjumit.Finitura me shkëlqim shton sofistikimin, ndërsa konstruksioni prej druri siguron qëndrueshmëri.Seti i dhomave të dyfishta është zgjedhja ideale për ata që kanë dy vajza apo djem të bukur.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni