Doreza hapëse e dyerve me bakelit me kërruse

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Informacioni bazë.

Modeli Nr.:HE2023
Marka tregtare: HELI
Specifikimi: 5mm-370mm
Origjina: Guangdong, Kinë
6
合利-通版详情页_08
合利-通版详情页_09
合利-通版详情页_11
优势
合利-通版详情页_14
合利-通版详情页_15

Q1.Jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?
Përgjigje: Ne jemi një fabrikë e specializuar në mobiljet e ekspozitës që nga viti 2000, mbulon një sipërfaqe prej 2000 m2 me punëtori të zdrukthtarisë, punëtori të mbyllur plotësisht pa pluhur, punëtori harduerike, punëtori xhami, punëtori montimi.Ne fokusohemi në vitrinën e këpucëve, vitrinën e dhuratave artizanale, ekspozimin e dyqaneve të supermarketeve, ekspozimin e qendrave tregtare, ekspozimin e dyqaneve, vitrinë të ndryshme në formë të veçantë.Nëse do të filloni biznesin tuaj të ri, na kontaktoni tani.
Q2.Ku jeni vendosur?/ Ku dërgoni?
Jemi vendosur në Huizhou, një nga qytetet më të avancuara në Kinë.Është qyteti fqinj i Guangzhou.Ne kemi dy porte në Shenzhen, Shekou & Yantian dhe një në Guangzhou, Huangpu.Po, ne mund të dërgojmë në mbarë botën.Por shënuesi ynë kryesor janë Shtetet e Bashkuara, Kanadaja, Australia, Mbretëria e Bashkuar, Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe vendet evropiane.
Q3.Mund të dizajnoni dyqan/dyqan për mua?
Përgjigje: Po, ne kemi një ekip me përvojë të projektimit të udhëhequr nga drejtori ynë që punon në dizajnin e ekspozitës së dyqaneve për më shumë se 20 vjet.Për të ndihmuar klientët tanë të formojnë një vizatim profesional dhe praktik.Projektuesi ynë mund të personalizojë çdo ide të ëndërruar në paraqitjen vizuale 3D dhe planet e detajuara të ndërtimit.
Q4.Cili është MOQ juaj?
Përgjigje: MOQ ynë është 5 komplete/pc ose 1 projekt i tërë dyqani.
P5.Sa është koha juaj e drejtimit?
Përgjigje: Varet nga projekte të ndryshme, Normalisht koha e drejtimit është brenda 25-30 ditëve pasi të konfirmohen të gjitha detajet.
P6.A prodhon kompania juaj produkte modulare apo mund të personalizohet sipas kërkesave të mia?
Ne zakonisht personalizojmë produkte, Ne projektojmë dhe prodhojmë kioska, karroca, ekrane sipas ideve unike të dizajnit të personalizuara.Nëse tashmë keni dizajn ose vizatim me detaje, ne mund t'ju japim drejtpërdrejt kuotat më të mira dhe fabrika do ta ndërtojë atë në përputhje me rrethanat.Nëse nuk keni një kioskë, por keni ide në mendje ose imazh ose foto të preferuar nga vende të tjera, Ne do ta dizajnojmë atë sipas idesë tuaj të referencës.dhe duke punuar së bashku përmirësoni dizajnin dhe më pas ndërtoni atë.Nëse jeni i ri në këtë dhe dëshironi të filloni një biznes. Dizajnerët tanë me përvojë do t'ju ndihmojnë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni