Пресечни софи и каучи

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова еФенси секциони комплети софа.Рамката на оваМодерен секвен дисплеј троседот е проткаен со ратан со висока густина, кој е удобен и дише на грбот и страните.Заедно со сунѓер со висока густина го прави оваКауч со кауч со кабриолетпосовршена.Сунѓерот на оваПресечен капак на троседот Отпорен на водаможе да се отстрани и да се пере, и многу е погодно за ракување.微信图片_20201230194709

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова е едениталијанскиLетерСекцијата Сода.Контактната површина на оваLлуксузSекцискиSодаSetе изработен од увезена зелена кожа.Кожената површина на оваSодаModularSекциские рамен и мек и удобен за употреба.Потпирачот за рака и потпирачот за грб од ова SекцискиSодаCхаоссе дизајнирани со цевки, кои изгледаат полни и цврсти.Пополнувањето на оваMмодерниIталијанскиSодаSекцискикористи 20% свилен памук и 80% пердуви од гуска.Многу висока класа и удобно во едно.微信图片_20201230194500 微信图片_20201230194504

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова еMинималистички нордискиSтајлСекцијата Сода.ОваSекцискиSодаSet Dзнацикористи крпа од лесна луксузна технологија во италијански стил.Значи оваSекцискиSодаModularе топло во зима и кул во лето.ОваИталијански отсек Содае многу текстура и визуелно и од други аспекти.Можеме да ги приспособиме софите со различни големини и бои според барањата на клиентите.Sectional Sofa Set 2

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова еBупотребливостаСекцијата Сода.ОваMултфункционаленSекцискиSодаизработен е од висококвалитетна еколошка кожа.Дизајнот на удобниот мек потпирач за рака го прави оваSодаCнадSекцискиповеќе ниски и елегантни.Овој сет наModularRотклонувањеSекцискиSодависококвалитетни стативи за да го направат поносно.ОваSекцискиПрикажи СодаМебеле првиот избор на многу деловни луѓе.微信图片_20201230194312

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова ево форма на буквата УПресечен дисплеј троседот.ОваModularСекцијата Содакористи рамка за седиште од масивно дрво.ОваLлуксузLетерSекцискиSодакористи торба за седишта од латекс директно добиена во Тајланд.Комбинираната текстура на кожа и ткаенина го прави оваLлуксузSекцискиSодаFor LајвингRомпонапреден.ОваSодаSекцискиMмодерние погоден за употреба во голем стан.微信图片_20201230194216 微信图片_20201230194216 微信图片_20201230194219 微信图片_20201230194219

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова еFабрикСекцијата Сода.Избраната ленена ткаенина што се користи во оваModularСекцијата Содадише и мека при употреба.ОваSекцискиSодаBedкористи сунѓер со висока еластичност, а повеќе слоеви на сунѓер го прават помек за употреба.ОваCпривременПрикажи СекцискиSодакористи рамка од цврсто дрво, која е без формалдехид и не загадува.Таков аMинималистички нордискиСекцијата Содае многу популарен на пазарот.

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова еCвообичаеноSекцискиСода.Рамката на оваMмодерниSекцискиSодае проткаен со ратан со висока густина, кој е удобен и дише на грбот и страните.Заедно со сунѓер со висока густина го прави оваModularСекцијата СодаПоставетепосовршена.Сунѓерот на оваLлуксузSекцискиSодаПоставетеможе да се отстрани и да се пере, и многу е погодно за ракување.

 • Sectional Sofa

  Секциска софа

  Ова еLправоLлуксузSода.ОваModularSодаПоставетеодговара на линијата на телото, а потпирачот за грб на седиштето е рамномерно напрегнат и удобен.ОваSекцискиSодае изработен од ткаенини отпорни на масло, водоотпорни и флеки.Поставата на оваSекцискиSодаMмодерние сунѓер со висока густина за да се осигура дека нема да се деформира по долго седење.SекцискиSодаLајвингRомFурнитурае погоден за канцелариски простор или дневна соба.