камера со соларни куршуми

Краток опис:

1. Нема врска: соларно полнење и вградено напојување со литиумска батерија;

2. Без жици: без сечење низ ѕидот, без оштетување на декорацијата;

3. Без кабел: мониторинг без кабел;

4. Далечински преглед: со мрежата, можете да гледате од далечина во секое време, каде било;


Детали за производот

Ознаки на производи

1. Нема врска: соларно полнење и вградено напојување со литиумска батерија;

2. Без жици: без сечење низ ѕидот, без оштетување на декорацијата;

3. Без кабел: мониторинг без кабел;

4. Далечински преглед: со мрежата, можете да гледате од далечина во секое време, каде било;

5. Индукција на човечкото тело: кога ќе почувствувате личност, веднаш снимајте видео;

6. Заштита на приватност: локално складирање, без истекување;

7. Двонасочен глас: следење на снимање, домофон во реално време;

8. Едноставна инсталација: самомонтажа, нема потреба да се поканува стручен градежен персонал;

9. Двоен извор на светлина ноќно гледање целосна боја: бела светлина помошен извор на светлина, ноќта исто така може да прикаже слика во боја;10. Поддршка за пристап до асистентот на Google, Amazon Alexa;

20211113083339
MG_05411

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја