aparat fotografik me plumb diellor

Përshkrim i shkurtër:

1. Nuk ka lidhje: karikimi diellor dhe furnizimi me energji i integruar i baterisë litium;

2. Pa instalime elektrike: pa prerje nëpër mur, pa dëmtim të dekorimit;

3. Pa kabllo: monitorim pa kabllo;

4. Pamje në distancë: me rrjet, mund të shikoni nga distanca në çdo kohë, kudo;


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

1. Nuk ka lidhje: karikimi diellor dhe furnizimi me energji i integruar i baterisë litium;

2. Pa instalime elektrike: pa prerje nëpër mur, pa dëmtim të dekorimit;

3. Pa kabllo: monitorim pa kabllo;

4. Pamje në distancë: me rrjet, mund të shikoni nga distanca në çdo kohë, kudo;

5. Induksioni i trupit të njeriut: kur ndjeni një person, bëni një video menjëherë;

6. Mbrojtja e privatësisë: ruajtje lokale, pa rrjedhje;

7. Zëri i dyanshëm: regjistrimi monitorues, intercom në kohë reale;

8. Instalim i thjeshtë: vetë-instalim, nuk ka nevojë të ftoni personel profesional ndërtimi;

9. Burimi i dyfishtë drite vizioni i natës me ngjyra të plota: dritë e bardhë burim drite ndihmëse, nata gjithashtu mund të shfaq foto me ngjyra;10. Mbështetja e aksesit në asistentin e Google, Amazon Alexa;

20211113083339
MG_05411

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni