SW-5

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

SW-501

Emri i produktit STW-5L (WIFI) STG-3L
Moduli Çip wifi Hisilicon Hi3861 me fuqi të ulët Azia Juglindore: EC200SCNLB-N06-SNNSA, EC200TCNLB-N06-SNNSA, etj
Evropë: EC25EUXGA-128-SGNS / Amerika: EC25AFXGA-128-SGAS
Frekuenca Wi-Fi 2.4G Mbështetni brezin 4G në Amerikë, Evropë, Azinë Juglindore dhe Kinë
Rrjeti i shpërndarjes Skanimi i kodit Qr+Lidhja e shpejtë Wi-Fi Skanimi i kodit Qr+Lidhja e shpejtë e kartës SIM
kartë SIM Nuk mbështetet Mbështet Nano SIM
Protokolli TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, SMTP, DHCP, DNS, P2P
Kontrolluesi kryesor i domenit Hisilicon Hi3518EV300 / Ingenic T31ZL
Sensori i imazhit Sensori CMOS me rezolucion 200W 1080 SC2335 1/2.8
Transmetimi i videos 1920×1080 / 15fps 640×360/30fps
Zbulimi celular PIR + zbulim celular + zbulim humanoid, zbulim inteligjent i shumëfishtë, distanca efektive 10 metra
Modaliteti i shikimit të natës Shikim nate me infra të kuqe 850 nm + Shikim nate të ngrohtë me ngjyra të plota, Zgjedhja e aplikacionit
Distanca e shikimit të natës distanca efektive e ndriçimit prej rreth 10 m
Lente e kamerës Lente 3MP YuTong 3,6mm F=2,8 niveli FOV 120°
Bateria Bateri litiumi 4*18650 miliamp, bateri e ringarkueshme diellore
Jetëgjatësia e baterisë Mbështet rreth 30 ditë në mot të vazhdueshëm me shi
Rimbushje Karikimi i vazhdueshëm 3,5 W me energji diellore, mbështet portin USB rreth 8 orë karikim të plotë
Ora e zgjimit/gjumit 15 pa gjumë
Sistemi Lite OS
Audio Kodi audio,AAC / G.726.MIC,Ndjeshmëri e lartë -42dB
Video Kodi i videos: H264 / H265
Veçoritë AEESS: Mbështetje
Tasti: Tasti i ndezjes/rivendosjes
Statusi: LED (blu dhe e kuqe)
Memorizer: Mbështet kartën TF 4 GB-64 GB dhe hapësirë ​​ruajtëse në renë kompjuterike
Riprodhimi: Lista e ngjarjeve dhe riprodhimi i ruajtjes së resë kompjuterike
Klasa e papërshkueshmërisë nga uji: IP66
Intercom i plotë dupleks: mbështetje
Mjedisi Lagështia: ≤80% RH Temperatura: -30°C~ +60°C

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni