Софи и столови на количка

Краток опис:

Ова е еденамериканскиSтајлCхаосLongue.Рамката на ова CхаосLongueе изработен од метал, а филот е високоотпорен сунѓер.ОваСофа Вhaise етеngueе многу популарна и на домашниот и на странските пазари.ОваCхаосLongue Led Fурнитураима стабилен квалитет и можеме да го прилагодиме според барањата на клиентите.Ако сакате да купитеEлегантенCхаосLongue, ова ќе биде вашиот прв избор.


Детали за производот

Ознаки на производи

Производителите на мебел HELI е фабрика за внатрешен дизајн и продавница за тела во Хуижоу, Кина.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја