Divane dhe karrige shezlong

Përshkrim i shkurtër:

Kjo është njëamerikaneSstilChaiseLongue.Korniza e kësaj ChaiseLongueështë prej metali, dhe mbushja është sfungjer me elasticitet të lartë.KjoDivan Chaise jangueështë shumë popullor si në tregjet vendase ashtu edhe në ato të huaja.KjoChaiseLongue Led Furniturëka një cilësi të qëndrueshme, dhe ne mund ta personalizojmë atë sipas kërkesave të klientit.Nëse dëshironi të blini njëEleganteChaiseLongue, kjo do të jetë zgjedhja juaj e parë.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Prodhuesit e mobiljeve HELI është një fabrikë për dizajnin e brendshëm dhe prodhimin e pajisjeve të dyqaneve në Huizhou, Kinë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni