Рачка за отварање на врата со превиткана бакелит

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Основни информации.

Модел бр.: HE2023
Заштитна марка: HELI
Спецификација: 5mm-370mm
Потекло: Гуангдонг, Кина
6
合利-通版详情页_08
合利-通版详情页_09
合利-通版详情页_11
优势
合利-通版详情页_14
合利-通版详情页_15

П1.Дали сте фабрика или трговско друштво?
О: Ние сме фабрика специјализирана за мебел за прикажување од 2000 година, покрива површина од 2000 квадратни метри со работилница за столарија, целосно затворена работилница за бои без прашина, работилница за хардвер, работилница за стакло, работилница за монтажа.Ние се фокусираме на изложба за обувки, изложба за подароци за занаети, изложба на продавници во супермаркети, изложба на трговски центар, изложба на продавница, разни изложбени витрини во специјална форма.Ако сакате да започнете нов бизнис, контактирајте не сега.
П2.Каде се наоѓате?/ Каде испраќате?
Се наоѓавме во Хуижоу, еден од најнапредните градови во Кина.Тоа е соседниот град Гуангжу.Имаме две пристаништа во Шенжен, Шеку и Јантиан и едно во Гуангжу, Хуангпу.Да, можеме да испраќаме низ целиот свет.Но, нашиот главен маркер се САД, Канада, Австралија, Обединетото Кралство, Дубаи, ОАЕ и европските земји.
П3.Можете ли да дизајнирате продавница/продавница за мене?
О: Да, имаме искусен дизајнерски тим предводен од нашиот директор кој работи во дизајнот на изложби на продавници повеќе од 20 години.Со цел да им помогнеме на нашите клиенти да формираат професионален и практичен цртеж.Нашиот дизајнер може да ги прилагоди сите сонувани идеи во 3D визуелно прикажување и детални планови за градба.
П4.Кој е вашиот MOQ?
О: Нашиот MOQ е 5 комплети/парчиња или 1 цел проект за продавница.
П5.Колку е вашето време на водство?
О: Зависи од различен проект, Нормално времето на носење е во рок од 25-30 дена откако ќе се потврдат сите детали.
П6.Дали вашата компанија произведува модуларни производи или може да прилагоди според моите барања?
Ние вообичаено приспособуваме производи, дизајнираме и произведуваме киосци, колички, дисплеи според уникатните приспособени идеи за дизајн.Ако веќе имате дизајн или цртеж со детали, можеме директно да ви ги дадеме најдобрите цитати и фабриката ќе го изгради соодветно.Ако немате киоск, но имате на ум идеи или омилена слика или фотографија од други места, ние ќе го дизајнираме според вашата референтна идеја.и работејќи заедно подобрете го дизајнот и потоа изградете го.Ако сте нови во ова и сакате да започнете бизнис. Нашите искусни дизајнери ќе ви помогнат.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја